Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HORTUMDAN SÜT AKMASI

14.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güneş
Mrb öncelikle yorumlarınız icimizi ferahlatiyor.hamileyim ve erkek ark.istemiyor gözüküyor.ailem duyarsa cok uzulur.istiareye yattim.ruyamda bir ahirin icindeyiz bolca inek ve bolca develer var.erkek arkadasim ahiri temizliyor.benim elimdemavi hortum hortumdan sut fiskiriyor.inekleri sutle beslemisim develeri sutle besliyorum.aniden yavru deve yanima geliyor.sutle heryeri duvarlari filanda yikiyorum.ruya cok onemli hayatimla ilgili lutfen bilgilendirirmisiniz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyadan önce bir tavsiye; erkek arkadaşınız bebeği istemiyorsa o bebeği doğurmanız büyük bir hata olabilir. Yaşam boyu kötü gözle bakılacak yalnız bir anne olacak ve çok zorlanacaksınız; büyük ihtimalle çocuğunuz mutsuz bir birey olarak yetişecek. Gelelim rüyanıza; Zengin bir sosyal çevreniz var ya da aileniz, erkek arkadaşınızın ailesi zengin. Eğer bu birliktelik sürerse siz bu çevreye ya da evliliğe ayak uydurmak ve ileride mutlu olmak için çok para harcayacaksınız. Ailenizin ya da kendinizin mal varlığını bu uğurda fütursuzca heba edebilirsiniz. Sonucu bilemem, belki de çok daha fazlasını elde edersiniz. Çünkü siz daha fazlasını geleceğini düşünereke bunu yapacaksınız. Ama hayat bu, hiçbir şeyin garantisi olmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA