Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HOROZUN EJDERHA OLMASI

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaba italyadayim saksıda birsürü çiçek getirdiler hepsini suladım hatta bazıları çok sulamışım kökten alıp yapraklardan fiskiye gibi geri püskürttü,sonra tuvalet aradım paralı bir tuvalet buldum yanımda bir adam ve küçük kız Var.Elinde çuvalda bembeyazgözleri cammavi ayakları bağlı horoz var,horoz ve adam benden hoşlanıyor,horoz birden ejderha oldu agzıyla elimi tuttu bende kaçtım saklanıp tuvalet girdim ejderhanin ayakları tekerlekli oldu kendini durduramadı biçok kişi onu başka yöne götürdü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Umutlarınız var ama o denli düş kuruyorsunuz ki bir türlü esnek bırakmadığınız için gerçekleşemiyorlar. Adeta asılıyorsunuz onlara. Bir haber alacaksınız, başta ses getirecek bu haberi çok sevinçli bulabilirsiniz ama sonrasında bu durumun da sizin hayallerinizle ilgili olduğunu anlayacaksınız. Bu rüya genel olarak isteklerinizin tutkularınızla nedeniyle olamadığını anlatıyor bize. Hırs evrene negatif enerji yayar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA