Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HİZMETÇİ OLMAK

28.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Rüyamda hizmetçiymişim bi tanıdığımın zengin kişiler evinde, misafir gelmiş onları ağırlıyordum sonra evin oğlu gelecekmiş onu bekliyordum misafirler gitti o da balkondan geldi onlarla karşılaşmamak için onunla konuştum heyecanlıydım ve kahve istedi kahve yapacaktım sonra kardeşi de gelmiş o da kahve istedi yapmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyordu kahve stres yaptım o sırada uyandım daha önce de hizmetçi olarak görmüştüm rüyamda onlarda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hizmetçi olmak.. Daha önce de gördüm demeseydiniz bu rüyayı yorumlamaya kalkacaktım. Ama bu rüya aslında geçmiş yaşamalarınızdan birindeki anılarla ilgili. Bu anıları bu yaşamınızdaki kişilerle birleştirmiş bilinçaltınız. Yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanları geçmiş yaşamlarımıza ait önemli anılara ulaşırız. Bunlar genelde ruhun üzerinde derin izler bırakan, ölüme yakın anılardır ya da en etkili zamanları içerirler. Çünkü biz dünyaya düşerken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz aslında. Ama kayıtlarımızda var, bir şekilde, uyku halinde onlara ulaşabiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA