Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HİSSELİ MİRAS GÖRMEK

26.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Būşra
Rūyamda rahmetli babamdan kalma hisseli evimizin olduğu yeri görūyorum ev çok berbat bir şekilde penceresiz camı açık kapısı yok kapının önūnde bir kamyon kamyonun kasasında bir sūrū kasalarla meşrubat bende içeriden 3 kasa mşrubat getiriyorum penceresiz camdan, 2 tane adam var birisi şoför ben diğer adama veriyorum ne zaman alıcam diyorum meşrubatları şóför bana ufak yırtık sarı bir kağıt veriyor telefon numarası var diyor içiceğiniz zaman bizi ara getiririz diyor meşrubatları içeride zayıf ve yaramaz bir bebek yerlerde sūrūkleniyor yūrümūyor tanımadığım yaşlı bir adam çok ilgileniyor bu bebekle, adam gidiyor o, bebeği bende çok seviyorum yüzünü öpūyorum bebek evin içinde bir kayboluyor bir çıkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir avukata ya da bilirkişiye ücret ya da bazı vaatler karşılığında evi değerlendirmesi için görev verebilirsiniz. Hatta bu durum üçüncü bir şahsa rüşvet ya da başka sözler vermekle bile ilgili olabilir. Bunun karşılığında alacağınız beklenti çok güçlü değil. hatta bazen umutlu bazen umutsuz olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA