Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HIRSIZI BIÇAKLAMAK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nur
Rüyamda komşunun evinde yalnızım. Heryer karanlık. Evin içinde dolaşıp mutfağa geldiğimde annem arıyo ve bana evde hırsız olduğunu söylüyo. Bense cüzdanımı çantamı kurtarmayı düşünüyoken vazgeçip tam kapıya doğru yöneliyorum ve bi anda hırsızın bir odadan diğer odaya hızlıca geçtiğini görüyorum. Ben dışarı çıkamadan hırsız bıçakla üzerime geliyo, bende bir bıçak alıyorum ve hırsızı karnından bıçaklıyorum. Fakat hırsız üzerime yürürken giyinikti, ama ben bıçaklarken o an üst bedeni çıplak kaldı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz sizi uyarmış ya da uyaracak, birisi ile ilgili. Biri sizi kıskanıyor ve bu yüzden hayatınıza dışarıdan müdahale ediyor. En sonunda annenizin doğru söylediğini anlayacaksınız. Tam da size zarar vermek üzere iken onu hayatınızdan çıkartacaksınız. Ve o zaman gerçek yüzünü de görmüş olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA