Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Üst kattaki dairemizde hırsız varmış ama bir türlü ne hırsızı görebiliyoruz ne de kurtulabiliyoruz . Bir anda kendimi bir kaç tanıdığımla bir yere gidiyormuş görüyorum . Gittiğimiz yol ormanlık bir alan ama asfalt yol . Yürürken karşımıza sarhoş bir grup çıkıyor yanlarında da bir köpek var onunla bizi korkutuyorlar ben bağırmaya başlayınca sinirlenip kovalanmaya başlıyorlar bende korkup kaçıyorum . Bir kaç rüyamda da bana veya yakınıma zarar vermek isteyenlere karşı bağırdığımı hatırlıyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kıskançlıklar ve kem gözler nedeniyle hep bir tedirginlik yaşıyorsunuz. Ya da bir kıskançlık nedeniyle sıkılacaksınız ama bunu kimin yaptığını da bulamayacaksınız. Diğer rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Tekrarlanan benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Bir nedenden dolayı bu şekilde zarar görme korkusu oluşmuş bilinçaltınızda. Bilinçaltımızda bir korku oluştuğunda ruh bununla yüzleşerek kurtulmak ister ve o nedenle de böyle rüyalar görürsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA