Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen berke ergen
Annem odamda yatıyor taş atıldı sanki öyle duydum diyor pencereden bakıyorum nakliyatçı kamyounu beyaz anladım ki hırsız.. kapıya gidiyorum zorlayarak açıyor çıkıyorum karşısıa kel kalıplı bi adam bağrıyorum utanıyor kapıyorum kapıyı delikten bakıyorum yerde tavla var ve benim telefonumun küçük modeli oda telefonla konuşuyor.Açıyorum kapıyı gitmesi için bağrınıyorum sesim kısılıyor inerken o aşşağa koşarak anlayıp geri dönüyor bende eve koşarak dönüp kapıyı kapatıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri sizin hakkınızda gerçek olmayan şeyler söylemiş çünkü sizleri kıskanıyor. Bu kişiyi farkedecek ve hayatınızdan çıkartmak isteyeceksiniz. Bu aşamada bolca telefon görüşmesi yapılabilir. Tavla, bu kişi ile ilgili bir ipucu olmalı. Ancak bunu ancak siz çözebilirsiniz. Mesela bu kişi şans oyunları oynayan biri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA