Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Annemin odasnda bir kadın var geniş kalçalı,kilolu.dolandırıcı mı, dilenci mi bilemyrm.Bir şeyler almak istiyor odadan ama ben izin vermyrum.Onu balkona çıkaryrm.Balkondan annemn belini ısıtmak için kullandğı taşı almak istiyor ancak ben engelliym.Balkon Kapısını Kapatıp içeriden konuşmak istiyorum ancak içeri girmeyi başarıyor.ablamı çağırıyorum göz kulak olsun ben polis çağırcam diye.Polisle konuşuyor gibi yapıyorum,yalandan eşgalini veriyorum.Duyunca Korkup beyaz bir arabayla kaçıyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin özel yaşamı ile ilgilenen, laf arayan, dedikodu çıkartmaya çalışan kıskanç bir kadının farkına varacak ve onu hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışacaksınız. Gördüğünüz kadın bir sembol. En çok şişmanlığı ve kalçaları dikkatinizi çektiğine göre sembolize ettiği kadında buna benzer özellikler olabilir. Güvendiğiniz insanlardan destek isteyeceksiniz ve o farkedildiğini anlayınca ailenizden uzaklaşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA