Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HİPNOTİZE OLMAK

27.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KafasıKarışıkKız
Arkadaşım beni hipnotize ediyor. Fakat işi buymuş ve benim isteğim doğrultusunda uyguluyor. 3-4 defa hipnoza dalıp gerçek hayattaki sorunlarımı anlatıyorum. Benim gibi olan sorunlarını anlatan bir arkadaşım daha var, benim son seansımda o da hipnoz oluyor. En son çıkıyorum normal hayata dönüp yanlarına gidiyorum.Sonra tuvalete gidiyorum, bi erkek tuvalet soruyor, gösteriyorum.Ben de manzaralı bir tuvalete girip rahatla tuvaletimi yapıyorum.gerçkte hipnoz olmadım,insanlar çevremdekilerdi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer rüyanızı da okudum. Sizin sorunlarınızı anlatamama gibi bir derdiniz var. Bilinçaltınıza atıp bastırdığınız şeyler artık size ciddi sıkıntılar yaratmaya başlayınca böyle bir rüya görmüşsünüz. Hipnoz altında dertlerinizi anlatarak rahatlamışsınız ve ruhunuzun üzerindeki ağır enerjilerden kurtulmuşsunuz. Bu tıkanıklığı açtığınız için de ardından tuvalet rüyasını görmüşsünüz. Çakralarınız normale dönmüş ve enerji akışları ile arınmanız sağlanmış. Bazen çok ağır tıkanıklıklarda bu şekilde tedavi edilerek gerçek yaşama döndürülürüz. Tedavi edilmesek belki de hasta olacağız. Güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA