Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HELVA KAVURMAK

21.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MERİWA
MERHABALAR,ÖNCELİKLE RÜYALARIMA YAPTIĞINIZ ANLAMLI YORUMLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. RUYAMDA GÖRÜŞMEDİĞİM BAZI ARKADAŞLARIM VE AYNI ZAMANDA KÜS OLDUĞUM BAZI ARKADAŞLARIMIN DA BULUNDUĞU BİR EVDE COK KALABALIK BIR ARKADAŞ GRUBU OLARAK TOPLANMISIZ.EV KIMIN BILMIYRM AMA YUKSEK TAVANLI,LUKS BİR TERAS KATI VE DENIZ MANZARASI VAR.BEN O EVDE UZUN SURE HELVA KAVURUYORUM.EWİ COK BEĞENIYORUM SONRA SALONA GECIYORUM.GERCEK HAYATTA GORUSMEDIGIM BI ARKADASIM YANIMA GELIYOR VE BANA KIRGINLIĞINI DILE GETIRIYOR.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Helva kavurmak.. Daha önce yazdım mı bilmiyorum ama rüyalarınıza baktım hep büyük harfle yazıyorsunuz. Biz, sadece büyük harf kullanarak yazılan rüyaları eliyoruz. Bu nedenle yeniden gönderirken bu konuda dikkatli olmaya çalışın. Helva kavurmanız arkadaşlarınızın dertlerine çare bulacağınızı haber veriyor. Konular, kırgınlıklarla ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA