Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HEDİYE VERMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen GÜLlerinKÖKünukuruttunuz
Rüyamda yazımlıcı olarak işe başlamıştım kendimi toplantı odasında benden üst insanlarla toplantı yaparken gördüm bilgisayar yazımlılarını geliştirmek hakkında konusuyorduk odaya biri girip hediye paketi verdi hediyenin eski sevgilimden geldıgını soyledıeski sevgilim developer toplantıdayken paketi açtım içinden matruskalar cıktı ılk yazılımın devamı ıcınden cıkan diğer matruskadaydı. kağıda yazdığı yazılımın içlerinde benımle barısmak istediğine dair küçük yazılar bulunuyordu kı uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizden ya da aynı işi yapan ve size ilgi duyan bir başkasından süpriz bir teklif alabilirsiniz. Ama matruşkalar bu teklifin direk sözler içermediğini ve sizin durumu kavramanız gerektiğini söylüyor. Mesela size bir iş teklifi ile yaklaşabilir birisi ama niyeti aslında farklıdır, sizinle özel olarak ilgileniyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA