Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAYVANLARIN KESİLMESİ

28.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gmzzdgnn
Iyi gunler dün gece rüyamda cok garip seyler yaşadım. Rüyamda bir sürü kurban kesiliyordu. Ilk once bir dana kesildi kesenler ailem. Dananin kesildiggini görmüyorum ama kesilmis kanlar icindeki halini görüyordum sonra dananın kesimi bitmeden, bir kurban daha geliyor buda deve kesilmis basi olmayan cırpınan bir deve devenin boynundan tutuyorum kan akmasin çırpınmasın diye. Daha sonra bir at kesiliyor ayni sekilde cıpınmasin diye sariliyorum engel olamiyorum cok agliyorum anlami var midir acaba ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağlamamış olsaydınız kurban dahi olsa kesilmiş hayvanlar belayı ve uğursuzluğu simgeleyecekti. Ama ağladığınıza göre rüya haberci değil. Bazen sadece ağlamak için rüya görürüz. Ağlamak ruhu kötü enerjilerden arındırır ve bize iyi gelir. Bugün kendinizi düne göre daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA