Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAYVANLARI OTLATMAK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fb4986
Ben köyde bizim hayvanlari otlatmak için salıyorum hayvanlar komşunun evin yanına gidiyor ayva yiyorlar bende ağacın tepesinden çürük olanları atıyorum o sırada komşu oğlu ve dedesi çıkıyor günah değil mi haram demek istiyor bende ayva yiyorum konuşamadım onlar gitti hayvanlarda bağlar altı yolu oldugu yere doğru ilerledi bağların altı dediğimiz yerden geçerken bağlardan çok fazla berrak su geliyor zor geçiyorum akıntının olmadığı yere suya girdim mecburen hayvanlarıda sudan gecirdim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayvanları otlatmak.. Eğer arada sırada da olsa bu işi yapıyorsanız bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Eğer gerçek hayatta böyle bir eyleminiz yoksa bu rüya bereketli bir konu için çaba harcayacağınızı ve kimsenin sözüne ve engellemesine rağbet etmeden bildiğiniz şekilde davranacağınızı söylüyordur. Ayva yemeniz bu işin ileride çok değerli ve bereketli olacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA