Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAYALETTEN PARA ALMAK

22.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen onbir
Rüyamda öncelikle elime bir zarf geciyor bu zarfin icinde üce ayrilmis kagit para bulunmakta. Bu para rüyamda para sikintisi olan ayni zamanda isden ayrilan bir is arkadasinin adina geliyor. Ben parayi ona götüyorum. Para bir sahisdan gelmiyor. Para bir hayaletten geliyor. Sonra o hayalet birden basiyla yerde canlani veriyor. Ben hayalete yaklasmaya korkuyorum. Parayi verdigim arkadas git konus onunla diyor ben korkaraktan bir adim atiyorum ve ona bir seyler soruyorum. Kocaman bir basdi sadece.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku duyduğunuz ya da korkulacak bir işi olan biri arkadaşınıza ileriye dönük vaatlerde bulunacak. Bu bir teklif ama hiç iç açıcı bir şey değil. Bu yakınlarda borçlarının kapanması konusunda alacağı teklifleri bu rüyaya göre değerlendirsin. Yardım umduğu kişiler sonradan hepinizin korkulu rüyası haline gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA