Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVUZDA BALIKLARIN OLMASI

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Balküpü
Merhabalar rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.Rüyamda iş yerimde satış yapıyorduk satış yaptığımız 3 veya 4 kişiydi ve hepsinin gözleri mavi ve yeşildi daha sonra dışarıya çıkıp büyük bir havuzda yüzmeye başlıyorum.Havuzun içinde balıklar vardı.balıklar kaplan ve yılan balıklarıydı.Havuzun içerisinde hareketsiz durunca balıklar etrafıma toplanıyordu.Bir sürü balık.gerçek hayatta kaplan balığı ve yılan balığı varmı bilmiyorum.yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili şansınız artıyor. Başkalarının gözlerinin sizin üzerinizde kalmasına sebep olacak güzel gelişmeler var. Yılan balıkları ve kaplan simgesel olarak maddi kazançları ve büyük kurumlardan gelecek şansları temsil eder. Siz böyle şansların içinde olacaksınız. Kadersel olarak çok şanslı bir sürece giriyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA