Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVUZA GİRMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Merhaba, ben rüyamda bir otel deyim. Bir sürü havuzu var. Hepsine giriyorum. Yüzüp çıkıyorum. Hepsinde de bir adam var. Otelin icinde termal havuzlar var berrak ve mavi, cok temiz diye çok huzurlu ve mutluyum. Rüyam çok temizdi. Sonra dışarda başka bir havuza geçiyorum daha büyük. İçinde kucuk bir kız birde adam var, havuzun dibi değişik bitkilerle kaplı ama suyu çok berrak. Mükemmel diyorum çok doğal yapmışlar tam içine giriyordum uyandım. Rüyamın anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Havuzlar sizin kadersel yaşam kesitleriniz ve bu kesitlerdeki davranış biçiminizdir. Siz her durumda kendini ispatlamış, iyi ve düzgün birisiniz. Hayat karşınıza bir erkek ve yanında da bir kız çocuğu çıkartacak ama bunun ne anlama geldiğini ben bilemem. Şu andaki durumunuza uygun bir yorumu siz yapabilirsiniz. Doğal insanlar olmalı bunlar, yalancı değiller ve size hayatın anlamını gösterecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA