Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVLUYA KURULANMAK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytriyakisi
MerhabaRüyamda bir sürü yığınla patates kızartması yapmışım yanına da salça kavurmuşum o da çok fazla biraz abarttım herhalde diyorum arkadaşım da bir sürü kıymalı pide yapmış bundan da ye diyor bana ikram ediyor, daha sonra yüzüme yeşil maske yapmışım sonra yıkadım aynaya bakıyordum beyaz havluya sildim havluya maskenin yeşili geçti ve tam abdest alacaktım uyandımmemurum evli ve 6 aylık hamileyim .yorumunuz için çok teşekkür ediyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaptığınız kızartma, elde edeceğiniz bir parayı kullanacağınızı söylüyor. Patates, vergilerden sonra elde kalan az parayı temsil eder. Bu parayı heba etmeniz söz konusu olabilir. Ama neyse ki çevrenizin bereketi çok. Bir yerden gitse, diğer bir yerden geliyor. Bazen kendinizden hoşnut olmuyor ve kendinizi değiştirmeye çalışıyorsunuz ama siz genel olarak durumunuza şükreden birisiniz. Bence de şükretmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA