Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HAVLU ALMAK

22.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
Evde bekliyorum ama herkes dışarıdadışarı çıktımbaktım herkesin elinde ya da üzerine örtülmüş kırmızı büyük havlular;dağıtyorlarmış promosyon gibiben almamışım.Bende almak istiyorumbulamıyorum.Sonra mutfakta sarı bir havlu görüyorum başka var mı diye bakınırkenelimi siliyorum yumuşacıkbeğenip almak istiyorum ama kocam izin vermiyor o annmlerin diyor.O anda kendi mutfağımda oluyorumtülü çekince diğer tarafa mutfak kararıyoriçeri odaya girip üzrime uzunkolları dar önü açık kıyafet gyiyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tutkularınıza kavuşmanın şükranı içinde olmak istiyorsanız da olmuyor. Sizi istediğiniz şeylerden uzaklaştıran bir kaderiniz var. Aile ile ilgili durumlar da eşinizin tutumu yüzünden istediğiniz gibi gitmiyor. Nedense eşinizin ailesi mutluluğunuzu gölgeliyor. Oysa ki siz herşeye olumlu bakmaya çalışan birsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA