Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVASIZLIKTAN BOĞULMAK

23.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismayilHasanzadeh
Rüyada eve gidiyorum asan söre binib 7ci kata çıkmak istiyorum. asansörde benden başka bir kadında var ona sordum kaçıncı kata gidiyorsun değe oda 3e gidiyorum dedi. Bende asansörden korktuğum için 3-cü katta iniv merdiven ile çıkmak istedim. Ama 3-cü katta inib yalnışlıkla birinin evine gittim. Orda biri bana yerin altında girip saklanmamı söyledi. Evdekiler kimdirse büyük adamlar qaliba. Bende yerdeki kapıyı açıp orda bekledim. Havasızlıktan boğuluyordum sanki. Malasef rüyanın sonunu hatırlami
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korkularınız nedeniyle başkalarının güdümüne girmişsiniz. Bu durum hayatınızı çekilmez hale getirmiş. Hem özel hayatınız hem de iş hayatınız bunalımlı. Korkularınızın üzerine gitmeyi öğrenemezseniz hayatta hiç bir şey elde edemezsiniz ve kupkuru bir yaşam, her daim mutsuzlukla sürer gider. Kendinizi dışa açmayı deneyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA