Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HAVALANMAK

30.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhabalar Kahin Hanım inşallah hayrolur. Rüyam da bir yere atanmışım fakat atandığım yer kendi oturduğum yerdi. Mahallemin ve yolu tam ortasında sevinç çığlığı atarak ayağımı yerden kesecek kadar havalandım. Döne döne gökyüzüne bakıyordum ve çok ilginçtir ki gökyüzü gri renkte bulutlarla kaplıydı ve girdap gibi dönüyordu. Sadece benim üzerime inceden küçük kömür parçalarına benzer taş veya kömür yağmaya başladı. hemen uyandım.( Şu sıralar atama bekliyorum sabırsız ve sürekli bir öfke halinde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. Bazı şeylerin çok üzerine gitmeyin; her şeyin hayırlısını dilemek lazım. Rüyanız haberci değil ama uyarıcı. Atanırsanız çok sevineceksiniz ama gideceğiniz nokta sıkıntılı olacak, geleceği şu anda göremiyorsunuz. Başlayan süreç sizi dönüşe olmayan bir kadersel döngüye sokabilir ve sıkıntı yaratabilir. Zorlamayın; bırakın hayat kendi akışını sürdürsün, siz o akışa uyun, akışın yönünü çevirmeye çalışmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA