Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVAİ FİŞEK ATILMASI

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Eski bir evdeyim . Aslında tanıdığım bildiğim bir yerde ama eşyalar ve mimari değişmiş . Evden çıkıp annemle ve bir kaç kişiyle yürümeye başlıyoruz . Yol geniş bir yol , bariyerleri yok aşağısı uçurum ve açık deniz . Denize bakarken bir ada görüyorum , göz gezdirirken bir turunculuk görüyorum.Gün doğumunu fotoğraflamak için bakarken aynı yerde bir gemi gemide de bir erkek görüyorum.Bir kutlama var gibi , havai fişeklerde atılıyor . Bir de fotoğraf çekerken yıldızları çok net ve güzel görüyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortam değişikliği size iyi gelecek. Kaderinizde yeni bir süreç başlıyor, huzurlu ve duygularınızın güçlü olacağı bir zaman dilimi olacak bu. Gemideki erkek bir aşk macerasıdır ve sizin duygularınızı ortaya çıkartacak, büyük bir aşk yaşamanızı sağlayacak bir erkekle tanışacaksınız. Sanki hep hayalini kurduğunuz sevgi buymuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA