Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAVADA ASILI DURMAK

01.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Birden kendimi eskiden yaşadığım evin bahçesinde buluyorum. her taraf karanlık ve bende havada sırt üstü yatmış bir şekildeyim. Gökyüzü birden aydınlanıyor. Sadece beni ve benim olduğum bölgeler gündüz gibi apaydınlık yapıyor.Çok ilginçtir ki bu benim havada asılı ve yatmış şekilde durmuş olan ikinci rüyam. Diğer bir rüyamı da yine size yazmış ve yorumlatmıştım. Rüyamda bu sefer eskiden yaşadığım evin oturma odasındaydım ve yine sırt üstü yatmış ve havada asılı durumdaydım. Ama sadece iskelet şeklindeydim.Az önce yazdığım rüyamda da bedenen bir bütün ve sırt üstü yatmış ve havada asılı durumdayım. Bu iki rüyam bir anlam taşıyor mu? Neden havada yatıyor görünümündeyim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hamur hazırlama kısmı bilinçlatınızın bir ürünü. Havada asılı durmanız bir rüya değil, siz astral seyahat yapıyorsunuz. Bizim üç ayrı bedenimiz var. Enerji bedenimiz (ruh), sptil bedenimiz ve fiziksel bedenimiz. Siz fiziksel bedeninizi yatakta bırakıyor ve süptil bedeninizle yukarı çıkıyorsunuz. Bunu da rüya da gördüğünüzü zannediyorsunuz. Süptil beden akışkandır, çeşitli şekillere girebilir. Askıda duran bedeninizi bu nedenle farklı şekillerde görebilirsiniz. İskelet şekli ölümü anlatır, yaşadığınızın bir ölüm deneyimi olduğunu düşünmüş olmalısınız. İnsanlar, sırt üstü uyurken astral seyahat moduna geçerler, o nedenle kendinizi hep sırt üstü şekilde askıda görüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA