Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTANIN TAŞINMASI

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe y
Annem abisinin evinin önünde nakliye arabası görüyor,evlerine giriyor ev bomboş.Bi tek salonda yeni alınmış koltuklar var,yengesi biz memlekete taşınıyoruz diyor üzülmüyor,annem üzülüyor,koltukları niye götürmüyorsun, oğluma kalsın koltuklar" "abin bizimle konuşmuyor bize küs" o yüzden taşınıyoruz diyor,o sırada abisi annemle konusmadan yanlarından geçiyor,kahverengi kıyafetliymiş,annem taşınıyorlar diye bağırarak "abim canım abim" diye ağlıyor.Dayım ölüm döşeğinde,tabiri kötü bileolsasöyleyin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yazık ki bu rüya vefatın habercisi. Ama bu rüya aynı zamanda bu ruhun azaptan kurtulacağını da haber veriyor. Belli ki ailevi ilişkilerde sorunlar var. Ayrıca bedensel acılar da ruhsal acılara eklenmiş olabilir. Bu nedenle bu bedenden kopuş ruh için yeniden doğuş anlamına gelir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA