Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTANIN İYİLEŞMESİ

17.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dnz
Dün kuzenimin beyninde tümör çıktığını öğrendik.hepimiz çok üzüldük ve dualar ettik. dün akşam başka bir teyzem şöyle bir rüya görmüş. biri yerde uzanmış bekliyormuş. rüyayı gören teyzemin kocasının dedesi kızılderili bir doktor olarak gelmiş ve yerde yatanı ameliyat edeceğini söylemiş.teyzeme " bana yardım et gel elini başının üstüne koy ben onu iyileştirecem "demiş.elleri sargılı bir doktormuş. yerde yatan bi teyzemin kocası oluyormuş bir de başkası. karışıkmış. çok merak ediyoruz teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyanın kuzeninizle ilgisi yok. Rüyayı yorumlayacağım ama eniştenizin babası sağ mı yazmamışsınız. Bu rüya bir hastanın iyileştirileceğini haber veriyor; muhtemelen eniştenizdir ya da o aileye yakın biridir. Çünkü kuzeninizle eniştenizin babasının bir alakası yok, ayrıca yerde yatan da o değilmiş. Yalnız rüyada neden eniştenizin babası iyileştirici rolünde? Bu sembol için bu kişi ya ölmüş olmalı ya da gerçek yaşamda bir tür şifacılığı olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA