Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTANEDE OLMAK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Babamıçokseviyorum
Rüyamda kardeşim hastalanıyo hastaneye gidiyoruz orada babamla karsılasıyoruz hastayım diyo kardeşim tedavi oluyo gideceği sıra ben babamla kalıcam diyorum onları gönderiyorum babama sımsıkı sarılıyorum siyah bi gömlek var üstünde ona seni cok seviyorum babam diyorum gözlerim kapalı bi anda gözümü açıyorum babam yok elimde gömlek kalıyo etrafa bakarken babamla annemı hastanenn vcsinden cıkarken görüyorum sarıldıgım hızırmıs diyorum peşlerinden koşuyorum onların sesimi duyurmaya calısıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hastalıklarla başınız dertte mi bilmiyorum ama bu rüya böyle söylüyor. Babanız ani bir hastalık yaşayabilir ya da bir kaza geçirebilir. Ciddi bir durum atlatacak. Neyse ki hızıra sarılmanız ona bir şey olmayacağını haber veriyor. Dualarınızı, içsel olarak yaşadıklarınızı yalnız siz bileceksiniz. Kötü bir durum yok ama bu yaşanılanlar sizin ruhunuzda izler bırakacak. Bu rüya önümüzdeki bir yıl içinde çıkabilir. Rüyayı tarihi ile not alın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA