Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HASTALANMAK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umut1919
Merhaba rüyamda ilik kanseri olduğumu öğreniyordum ve şok içerisinde sokaklarda yavaşça yürüyordum.Sonra bir tekerlekli sandalyeye oturuyordum kendi kendime bunu yeneceğimi söylüyordum.Tekerlekli sandalyeyle dolaşırken bir komşumuzu görüyordum kendisi bana yardımcı olacağını endişelenmemem gerektiğini söylüyordu.Yokuş tepesinde bu konuşmalar geçiyordu.Çok etkilendim rüyamı yorumlarmısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnsanda bilinç, bilinç ötesi ve bilinç dışı bulunur. Bilinçdışı gördüğümüz, duyduğumuz her şeyin toplandığı yerdir. Başkalarının hayatlarıdır ama bizi etkiler. Bazen bu etkiler o denli güçlü olur ki korkulara dönüşür ve biz farkında olmadan bilinçaltımıza işlerler. Bu rüya böyle bir korkunun sonucudur. Bilinçaltı bu tür korkuları bazen bir sebeple su yüzüne çıkartır ve sizi onlarla yüzleştirir. Kanser olmayacaksınız merak etmeyin, bu haberci bir rüya değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA