Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTA GÖRMEK

29.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen efulin
Rüyamda tanıdığım birinin iki katlı siyah ahşap evinde karısı üst katta hasta yatıyor. Ben giriyorum eve eşini görüyorum sonra alt katta kapı olarak beyaz çarşaf kullanılan lavobada ellerimi yıkıyorum. Dışarda arkadaşım bekliyor ve evden çıkalım diyor.kahverengi ahşap masaları olan bir çay bahçesine gidip oturuyoruz. Başka insanlar da var. Neden böyle bir rüya gördüm pek anlamadim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kadın gerçekten hasta değilse hastalanacak ya da o evden hastalık haberleri gelecek demektir. Gerçek hayatta hasta ise bu aile sizi bir sorununuzdan kurtarmaya yardım edecek demektir. İlk seçenek doğru olsa bile bu rahatsızlık nedeniyle siz kendi halinize şükredebilirsiniz. Bana rüyaları yazarken açıklama yapmazsanız ben ayrıntıları bilmediğim için yorumlar da doğru olamayacaktır. Ayrıca gerekirse "devamı" yazarak ikinci bölümde kendiniz hakkında ufak detaylar yazabilirsiniz. Evli, çocuklu, maddi sıkıntı var, iş arıyorum, vs. şeklinde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA