Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTA GÖRMEK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arzu
Merhaba rüyam baya bir karışık, kızımı çok küçükmüş Bebekmiş ateşli hastalıklı gördüm sonra ölmüş babamı rüyamda yatalak çok ağrı çekerken gördüm. Ben hastane koridorlarında telefon sırasında beklerken sonra maymun gördüm. Ve sonra Ankaradaymışım iş için ve çok yağmış karın üzerinde resim çektiriyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız tarafından yakınlarınızdan birinin ağır hastalığına dair haberler alabilirsiniz. Babanız öleli iki yıldan az olduysa babanızla ilgili kısım için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okuyun. Eğer vefatı daha eski ise kızınızın hastalığına yaptığım yorumun pekiştirir gördüğünüz kısım. Maymun, üzülmüş gibi yapan işe yaramaz birinin de sizinle olacağını ve durumu birlikte karşılayacağınızı haber veriyor. Bu olaylar sırasında yalnızlık hissedebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA