Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HASTA GÖRMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Rüyamda kaynım memleketinden bize gelmişGelmez bize ben varım diye.Eşim beyaz giyinmiş.Abim borç istedi 2500 tl verdim diyor.Sinirlenip nasıl verirsin bizim ihtiyacımız var helal etmiyorum haram olsun diyorum.Eşim umursamıyor.Oğlumun odasında ve mevcut olan beşiğinin içinde kaynım yatıyor hastaymış.Odada eşimse ayakta.Lambayı yakıcam düğmesi dolabın kapağında basıyorum yanmıyor.Geçmiş olsun abi diyorum.Kucağımda oğlum,başımda siyah başörtü var gözaltlarım mosmor odadan çıkarken kendimi gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kayınbiraderinizin size ihtiyaç duyacağı bir süreç var. Gerçekten hastalanabilir ya da muhtaç durumda kalabilir. İçinizde bir şeyler buna karşı çıksa da bu sizin boyun borcunuz, ona yardım edeceksiniz. İçinizdeki çelişkiler nedeniyle ruhunuz sıkıntı duyabilir ve bir çözüm bulmak da zorlaşabilir. Beklemek en doğrusu, hayatı geldiği gibi yaşamaya alışmak ve yargılamamak kendinizi daha iyi hissetmenize olanak verecektir. Kendinizi telkin edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA