Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HARİTAYA BAKMAK

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Dayımlara doğu anadoluya gidiyoruz.yiğenlerim çok iyi karşılıyorlar bizi.4-5 yaşlarında bir esmer sevimli erkek çocuk var onu da görüp seviyorum. Yanağından öpüyorum.Gerçekte dayımın o yaşlarda çocugu yok.Sonra çevreyi gezdiriyor yiğenim yürüyerek,birden deniz kenarında kurulmuş bir şehirle karşılaşıyoruz,oldukça süslü camilleriyle çok güzel egzotik bir şehir.şehirden çok etkileniyorum. oraya nadıl geldiğimizi anlamaya çalışırken haritadan yerimizin Fethiye yakınlarında olduğunu anlıyrz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek çocuğu müjdeli haber alacağınızı söylüyor. Haritadan baktığınız şehir haberi alacağınız yeri gösteriyor ya da sembolize ediyor olabilir. Fethiye, deniz kenarında bir ilçe, haberi yine deniz kenarı bir yerden alabilirsiniz mesela. Bilinçaltı ilginç bağlantılar kurar. Bu ilçeyi bir nedenle seçmiş olmalı. Dayınızın da benzer şekilde bu olayda bir sembol olması söz konusu. Dayınızın adında birinden alacak olabilirsiniz haberi. Diğer rüyanız da işle ilgili önemli gelişmeleri simgeliyor. Bir üst mevkiye yükselebilirsiniz ama imzaladığınız kağıtlara dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA