Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HARAM OLAN ŞEYLERİ YEMEMEK

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlaydaaa
Tanımadığım biri tekila bardağında bana kırmızı şarap veriyo normalde içki içmeyen biri olmama rağmen alıyorum içmek için ama içemeden sarsıntı oluyor şarap dökülüyor bi yudum kalıyor bardakta. 1 yudum içip haram işleyeceğime hiç icmem daha iyi deyip dokuyorum. Sonra kendimi bi sofrada buluyorum sofrada domuz eti salami varmis kokluyorum ve igreniyorum. Ev sahibi müslüman oldugundan domuz eti haram diyeceğim ama içkiyi almıştın o da haram ne fark var diye düşünce geçiyor aklimdan.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnanışlarımız bizim vicdanımızı oluşturur. Afrikadaki yerlilerin bizim gibi dinleri yoktur ve mesela domuz eti yemekten, esrar kullanmaktan ya da içki içmekten hiç rahatsız olmazlar ancak gece gezen ruhları rahatsız etmekten çok korkarlar; bizim inançlarımızda buna dair bir yasak yoktur ve biz ruhları rahatsız etmek gibi bir kaygı duymayız. Demek ki biz inandığımız din tarafından cezalandırılmaktan korkuyoruz. Sizin rüyanız da inançlarınız doğrultusunda hareket etmediğiniz taktirde cezalandırılmaktan korktuğunuzu söylüyor bize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA