Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAPİS KARARI ÇIKMASI

04.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Öğretmen(Bölüm 1)
Merhaba rüyamda uzun uzun masaların olduğu bir yerde eşimle oturuyoruz. Yerlerde ıslak mendiller var kullanılıp atılmış.Karşı masada eşimin eski okulundan müdür yardımcısı var.Polisler ona yerdekileri toplamazsa hapis kararı çıkacağını söylüyor.Toplamıyor ve eline koyu mavi bir kağıt veriyorlar bu hapis kararı.Sonra yerlere bakıyorum her yer temizlenmiş hiç ıslak mendil yok yerlerde ve masada. Oradan kalkıp dolaşıyorum çay bahçesi dışarısı açık havada. Her yer dolu en sonunda bir masa buluyorum iki kişilik ve deniz manzaralı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya adli bir dava ile ilgili olmalı, sanırım eşinizin mahkemsi ile ilgilidir. Müdür yardımcısı bir sembol olmalı. Eşinizin davasındaki tedirginlikleriniz ve başkalarının ortaya döktüğü sorunlar aniden ortadan kalkacak. Bu durum size ailecek huzur verecek.Öok zorlandığınız kesin ama artık bu iin sonuna yaklaşmışsınız. Bu günü not alın. Davnın tarihine bakın, periyodik döngülere dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA