Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HANÇER HEDİYE ETMEK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen atabey
Karlı yüksek dağın zirvesindeyim. karları iş makinaları iterek geniş düzlük oluşturdu. dağın içinde devlet başkanının makamına girdim. onun özel görev adamıymışım. bana bir görev verdi. çok güzel bir hançer hediye etti kınıda çok güzeldi. belime taktım.yeni ziyaretçi gelcek diye çıktım. karla kaplı düzlükte erkek kartal az ileri kondu. ansızın yakalamak için plan yaparken arkama dişi ve genç bir kartal kondu aniden dönüp yakaladım.onu kurtarmak için kartal sürüsü üstüme üşüştü kurtarmak için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri En yüksek makamdan size büyük bir yetki ya da güç verilecek. Bu rüya, atama veya yükselme bekleyen devlet memurları için beklentinin gerçekleşeceğini simgeler. Bu gücü elde ettikten sonra uzun yıllardır makamını koruyan yaşlı ve bilge birini yerinden etmek isteyeceksiniz ama dikkatinizi başka konular çekince bu düşünceniz gerçekleşmeyecek. Rüyanız sizi bu aşamada uyarıyor. Başkalarının makam ve mevkileri ile ilgilenmeyin, işinize bakın. Yoksa kendi konumunuzu tehlikeye atacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA