Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMİLE OLMAK

09.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubiskoo
Merhaba. Rüyamda kuzenimi gördüm annesi annem kuzenim ben sohbet ediyoruz babası arkamızda oturuyo konu arasında kuzenim15yaşında once hamile olduğunu sonra bebeğin öz abisinden olduğunu öğrendim ve çok şaşırdım nasıl olur ya filan diyodum. Buarada abisi yeni cezaevinden cıktı ve kardeşini sürekli dövüyor. Bir de sessiz konuşuyoduk babası duymasın diye onun daha haberi yokmuş. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abisi ile ilgili bitmeyen sıkıntıları var kuzeninizin. Hamilelik sıkıntıdır ama kurtulmak için bir şans doğacağını ve sabırlı olmayı tavsiye eder. Anne, baba bu baskıdan haberdar değilse onlara haber vermek lazım. Kuzeniniz sürekli dayak yiyorsa sığınma talebinde bulunup kadın sığınma evlerine ya da benzer bir kuruma yerleştirilebilir. Çok sıkıntı varsa bunu araştırayım. Bana bilgi verirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA