Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMİLE OLMAK

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşim06
Mrhb.Rüyamda Hamile olduğumu( Ben normalde bekar genç bir kızım ve hayatımda kimse yok. ) Karnım burnumda.Bizimkiler köye gidelim diyorlar ben de ya yolda doğurursam diye endişeleniyorum.Birden kendimi Bolu-Abant'ta buluyorum Dağlık bir yerde Yüzlerce kişi tur halinde arka arkaya yürüyüş yapıyorlar.Ben de yürüyüş yapacağım diyorum en arkaya geçiyorum ve yürüyorum. Yanımdaki birine diyorum ki hamile bayanlar yürüyüş yapabilir mi? Onlarda hayır yasak diyolar.(Meslek olarak yaşam koçluğu yapıyorum)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir bekleyiş sürecine gireceksiniz ama sonuçlardan umutlu olduğunuz için bu size ağır gelmeyecek. Bu bekleyiş esnasında kariyerinizde bir gelişme yaşayabilir, önemli bir aşama kaydetmek için girişimde bulunabilirsiniz. Beklentilerinizin kariyerinizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA