Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMİLE İNSANLARIN ARASINDA OLMAK

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nisan77
Avlu gibi bir yerdeyim hamileymişim 7-8 aylık gibi yanımda iki hamile kadın var birinin yüzünü hiç hatırlamıyorum diğeri fenalaşıyor ona moral veriyorum sakinleştirmeye çalışıyorum,sonra ellerini ayaklarını tutup karnı aşşada o şekilde taşıyoruz birden bi çukurdan tam düşücek ben tutuyorum sıkı şekilde sonra bir adama diyorum düşücek sen çek bende hamileyim diye adam tutuyo kadını kenara sert bi şekilde çıkarıyo diyorum karnı yere vvuruyor bebeğe bişey olucak yorumlarsanız sevinirim tşek.ler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendiniz gibi sıkıntılı beklentiler içinde olan insanlarla bir araya geleceksiniz. Onlara moral verirken kendi sıkıntılarınızı bir nebze unutabilirsiniz. Özellikle birinin ruhsal bir bunalıma düşme ya da hayatında ciddi krizler yaşama riski var. Onun hayatı için başkalarından destek isteyeceksiniz ve çabalayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA