Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAMAMA GİTMEK

12.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seçkin Atabey
Memlekette Erkekler hamamına giriyorum.Kaypederin giyinik halde erkek yeğeninin yanından geçiyorum.Yabancı gibi duruyor.Beni üst katta bir kabine alıyorlar.Önü açık.Bel seviyesine yerden boruyla yukarı kaldırılmış musluktan iki avucumla ılık su alıp bol bol döküp yıkanıyorum.içimden neden sıcak değil diyorum.Çıkıyorum mahallenin kabadayısı ile birlikte insanlara sıkıntı verenkişiyi dövmeyi bekliyoruz. Birvitrinde üstüne tereyağ sürülmüş taze beyaz uzunpideleri beğeniyor ama Elim yağ olur diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorlu bir iş üstlenmişsiniz ama kolaylıkla içinden sıyırılıp çıkacaksınız. Herkesin gözü üzerinizde, ne yapacağınızı merakla bekliyorlar. Bu olayın sonucunda bazı insanlara karşı güçleneceğiniz anlaşılıyor. Bir parayı elde edebilirsiniz ama sakıncalarını düşünecek ve harekete geçmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA