Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HALKIN ÜLKEYİ TERK ETMESİ

13.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Olgun Portakal
Efendim rüyamda kıyamet kopuyordu ve biz bütün Türkiye olarak hep beraber yürüyerek Irak'a kaçıyorduk. Bir ara iron man olup terkedilmiş bir evin 4.katından çubuk kraker araklıyordum ve tüm Türkiye oturmuş çay içiyorduk. Sonra öğrendik ki meğer kıyamet kopmuyormuş. 3.dünya savaşıyla ilgili önlem almak isteyen Rusya, kıyamet kopuyor diye Türkleri kafalamış ve tamamen boşalan Türkiye'yi araştırmak için kgb'den ajan göndermiş. Bunun anlamı nedir iyi günler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şifalanalım derken kandırılıyor olabilir miyiz? Çok ilginç bir rüya. Birilerinin bu halkı kandırdığını söylüyor. Bizim ülkemiz üzerinde çıkarları olanlar sanki emellerine kılıf geçirmişler ve bize güzel şeyler olarak sunuyorlar. Ve rüyanız diyor ki siz de buna alet oluyormuşsunuz. Siyasi fikirlerinizi bilemem ama inandıklarınız yanlış olabilir. Umarım bu bir bilinçaltı rüyasıdır ve siz gündemden etkilenmişsinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA