Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HALAY ÇEKMEK

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seşeyu
İki gün arayla iki rüya gördüm. ilki birisinin düğünündeyim. ancak bende beyaz gelinlik giymişim beyaz ayakkabılarıma bakıp gülümsüyorum. sonra ayakkabılarımı çıkartıp ünlü kişilerinde bulunduğu halaya katılıp halay çekiyorum. 2.rüyasarıklı hocaya mürid oluyorum.sonra kadınla seviştiğini görüp ordan bi kaç bayanla kaçıyorum ve toplu yemek verilen yere geliyorum. burada eski bi çalışanımı görüp tartışıyorum ve kafasına şişe atıyorum.kafası yarıklarla dolu. bana öfkeli bakıyor ama bişey demiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Popüler insanlarla bir araya gelecek, gündeme oturacaksınız. Bu durum sizin sıkıntılarınızdan arınmanızı sağlayacak; onlarla ortak bir projede birlikte hareket edeceksiniz. İkinci rüyanız bilinçaltınızın sembolleri ile dolu. Cinsel isteklerinizi bastırdığınızı düşünüyorum. İşinizle ilgili sorunlar yaşamışsınız; iş hayatına öfkelisiniz sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA