Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAKİM CÜBBESİ İSTEMEMEK

22.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BAŞAK
Kocman bir meydandandayım bir yürüyüş meydanı gibi ve karşıdan bir sürü hakim cübbeleriyle yürüyolar. Bir arkadaşımda öncesinde bana hakim cübbesi veriyodu ama çok büyüktü ben bunu giymem dedim ve ıslaktı üzerime atıyodu ben almıyodum yere düşüyodu. Hakim ve savcıların arasından annemle o kalabalıktan çok rahat bi şekilde geçiyoduk arkadaşım arkada kalıyodu o hakim cübbesi giymiş ve başında da mezuniyet kepi vardı yüksek bir duvarın üstündeydi. Meydanda yukarda da aşağıda da hakimler vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana durumunuzu yazmalıydınız. Üniversiteye hazırlanan biri için bu rüya hukuk fakültesini kazanacağı halde gitmemek anlamına gelir. Hukuk fakültesinde okuyan biri için hakimliği tercih etmemek ve bu yönde çaba göstermemek ya da sınavı kazanamamak demektir. Arkadaşınız ise hakim olacak olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA