Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA HAFİF ELEKTRİK ÇARPMASI

17.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Ruyamda evde banyo yapmak için elektrikli sofbeni açıyorum kovaya ılık su aldıktan sonra şofpeni ve suyu birtürlü kapatamıyorum hatta çok hafif elektrik çarpıyor ve elektrik gidiyor o arada yerde halının ucu toplanmıs altından tek bir kupe parlıyor düşürmüşüm diyorum.sonra elekrik şalterlerine bakıyorum atmış,kaldırıyorum elektrik geliyor sofbeni ve muslugu kapatıyorum .o arada merdivelerden tanımadıgım gençten bir çocuk geliyor korkup kapıyıhemen kapatıyorum hırsız diye komşulara sesleniyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Para ile ilgili gelişmeler var. Sıkıntılı bir durumu kurtaracak kadar para geçebilir elinize. Bir harcamayı karşılayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili eskiden edindiğiniz tecrübeler ya da size verilen öğütler, gördükleriniz ve başkalarının hayatlarından öğrendikleriniz çok işinize yarayacak. Ama başarılarınız kıskanılabilir. Bu nedenle size sıkıntı vermeye çalışanlar olabilir. Bunun dışında iyi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA