Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HAÇ TAKMAK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irle
Gunaydin.., Ruyamda Istanblydym 10 yil evvel vefat eden halami goruyorum o kadar genc ve guzeldi ki. Funda diye bir ark vardi yanimda normalde yokboynuma haç taktim asansorde yunan bir cocuk bir ust katimizda oturuyormus yardim edip evine biraktim annesi kapiyi acti 190 boylarinda hos bir kadindi bana o kadar sicak sarildi ki anlam veremedim evine davet etti, iceride 5-6 tane daha gozleri çakir erkek çocuklar vardi.Icimden bunlara nasil bakiyor diye sasirdim.cok sagolun iyi gunler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzaklardan, belki de İstanbul'dan haberler var. Halanızın güzel olması haberlerin de güzel olacağının işareti. Funda ismi bir sembol olmalı. İsmin numara sembolü liderliktir. Haberler işle liderlikle, yönetimle ilgili olabilir ya da sizi bu konuda yüreklendirebilir. Boyu uzun kadın eğitim olanağını temsil ediyor ve aynı yönde semboller. Erkek çocukları da güzel ama nazara gelebilmesi mümkün haberleri temsil ediyor. Çok güzel bir rüya. Beklentileriniz doğrultusunda yorumlarımdan kendinize pay çıkartınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA