Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HABER ALMAK

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maviş yalniz
Çok sevdiğim ve 6. Hissi kuvvetli bir bayan arkadaşımla mutlu bir şekilde bayan bayana sohbet ediyoruz arkadaşımın üstünde çok güzel bir gecelik var biz sohbet ederken iceri isyerimizde ikimize de davranışlarıyla dedikoduculuguyla rahatsızlık veren başka bir bayan arkadaş giriyor önce çok sevdiğim arkadaşımın sonra benim kulağıma birseyler fisildiyor ne söylediğini anlamıyorum sonra sevdiğim arkadaşım hiddetle ayağa kalkıp bana bakıyor ve resmen kükreyerek kurtuluyor sun ondan diyor ve gidiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O bayanın suretini kullanarak bazı şeyleri haber vermişler size. Sahneyi tam olarak anlamam imkansız ama eğer arkadaşınız size kızdı ise bu rüya, bu kadının ikinizin arasını bozacak şekilde fitne içinde olabileceğini söylüyor olabilir. Arkadaşınızın dediğine bakarsak ise, bir durumdan kurtulacaksınız gibi görünüyor. Siz yine de önleminizi alın ve arkadaşınıza rüyayı anlatın. Birbirinizle ilgili fesatlıklara karşı uyanık olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA