Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA HABER ALMAK

27.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizem
Bekarım.8 yıl önce ayrıldığım erkek arkadaşımdan haber geliyordu.İlk mesaj attı sonra ise aradı,çok şaşırdım.Daha sonra ise bir cenaze kalabalığındaydım fakat tabut görmedim.Ölen kişi de samimiyetim olmayan bir kız var güya oymuş.Yaşı da benimle aynıydı gençti diyorum.Annem de aynı gece rüyasında evimizdeki kuşumuzu elimde olduğunu görmüş.Normalde elime hiç alamam.Annem de elimde görünce çok şaşırmış.Kuşumuz beyaz ve turuncu renk karışımı kanaryaTeşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüya da öneseyeceğiniz haberler alacağınızı söylüyor. Haberler sevgi ve ilişkilerle ilgili ve sizi mutlu edecek haberler. Eski sevgiliniz sadece bir sembol. Kalabalık cenaze hayatınızla ilgili geçmişe dönük sorunların varlığını haber veriyor bize. Belki de yeni gelişmeler bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA