Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜZELLİK KRALİÇESİ OLMAK

18.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba ablam yurtdışnda güzellik yarışmasina katılmış(yaşlı iyi giyimli bi adam ikna etmiş katilmaya) birinci seçiliyorama haketmediğini düşünüyor. oldugundan daha güzeluzun ve zayifpırıltılı beyaz elbise giymişdiğerlerinin saçı topuzablamınki açıkeski kraliçe tacı vermek istemiyorablam o kız için üzülüyor ama tacı vermesi için yetkililere şikayet edecek.(ablam gerçekten yurtdışındaama orda kalmakla başka bi ülkeye geçmek arasında kararsizşu an bulunduğu yerde yarışıyor göryrm)TŞKKRLR
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyayı kim gördü? Siz mi ablanız mı? kendisinin gördüğünü düşünerek yorumlayayım. Ablanız haketmediği bir itibar görecek. Bu ülkede kalması için onu ikna edecek bir gelişme yaşanacak olmalı. Ancak kısa zamanda verdiği karar nedeniyle pişman olabilir. Yasal sorunlar çıkacak çünkü. Haklı ama hakkını alabilmesi için uğraşması gerekecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA