Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜZEL OLMAK

21.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhabalar Kahin. Rüyamda bir düğün var. Çingenelerin oynadığı bir düğündü. Saçlarım açık cok güzel aynaya bakıyorum güneş vuruyo uçlarına parlıyor mutluyum güzelim.Bir kiz bana iltifat ediyo.sonra geçip bi masaya oturacakken bir erkek gelip ünlü birisi beni dansa kaldırmak istiyo ben istemiyorum.sonra benim önümde duruyo halen ama arkada masada oturan bi kıza teklif ediyo.o istekli yerinde oturamiyo ama dans etmiyolar bu kişi gitmiyo kızın yanına.bi kac tane de gözlük gördüm kalın çerçeveli
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız gelişmeler ve güzel dedikodular olacak. Herkes sizden bahsedince siz de mutlu olacaksınız, itibarınız artacak. Bu durum erkeklerin de ilgi odağı olmanızı sağlayacak gibi görünüyor. Ama bu süreci bazı şeyleri daha net görebilmek için kullanmanız sizin yararınıza olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA