Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜZEL KOKUYU SEÇMEK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen b1234
Bir bahçedeyim her iki tarafımda da güller var sol tarafımdaki çok güzel ancak kokmuyor diğer taraftaki kurumuş görünüş açısından çok kötü ama çok güzel kokuyor koku insanı çekiyor. arkamdada at var ama çok güzel bir at onun sahibiymişim gibi yanımdan ayrılmıyor ve başı önde eğik. güllerin başında iki tane kadın var biri bana güzel olandan diğeri ise kötü olan ancak güzel kokan gülden uzatıyor ve ben görünüşüne rahmen kötü olanı alıyorum kadın gülümsüyor ve rüya burda bitiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddiyatı ve maneviyatı simgeleyen güller bunlar. Maddiyat cazip ve çekici ama sizi çekecek kokusu yok yani enerjisi size iyi gelmiyor. Siz manevi huzuru seven birisiniz. Ve de sizi enerjisi ile çekecek olanı, kimseye çekici gelmeyeni seçeceksiniz. At, bunların her ikisinin de sizin murat ettiğiniz şeyler olduğunu söylüyor ama ancak birini alabilirsiniz. Eş seçim aşamasındaki biri için yaşlı ama çok iyi birini eş seçmeyi temsil edebilir rüya. Yaşınızı ve durumunuzu bilseydim size uygun yorumlardım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA