Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNLÜK YAŞAMA DAİR ŞEYLER GÖRMEK

12.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sude sevgi
Rüyamda bugün ben tek yaşıyorum evimdeyi sabah olmuş salona giriyorum salonda bi arkadaşım var diorum rahat uyudun mu sonra balkon kapısını açık görüyorum sen mi açtın diorum...bide lütfen şu rüyamıda yorar mısınız yormamıştınız sevdiğim adam benim apatmanımda zemin katta bi daireye taşın sonra bende giriyorum sonra çocuklar varmış çocuklar giderken anahtarı alıyorum kapıları açıyorum çocuklar gidior sonra sevdiğim adam kadının birine para veriyor bend onun odasına girip yatağına yatıyorum biz görüşmüyoruz suan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben cevaplamadığım rüyaları neden cevaplamadığıma dair sizlere e-mail yoluyla bilgi veriyorum. Aynı rüyayı 3-5 kez göndermeniz o rüyanın bilinçaltı rüyası olma özelliğini ya da önceden benzerlerinin çok sık yanıtlanmış olma özelliğini değiştirmeyecektir. Birinci rüyanız evinizde herhangi bir günü anlatıyor ve haberci değil. Diğer rüyanızda sevgilinizi unutamadığınız için gördüğünüz bir rüya. Her ikisi de haberci değil ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA