Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNEŞTE OK OLMASI

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,bilmediğim kırsal bi yerdeyim,hava okadar guzel temizki turuncu renk coğunlukta,ilkbahar gibi,serin ruzgarlı,yerler yeşermiş.Gökyüzü berrak,güneş turuncumsu,güneşin üzerinde turuncu bir ok var,yayıyla beraber,güneşten daha büyük,daha yüksekleri işaret ediyor,biraz yürüyorum net görebilmek için,günes dolunay görümünde gözüküyor,,ok yukarda,gözum kamaşmadan bakabiliyorum bu defa,capcanlı bütün renkler,agaclarin yapraklari altınımsı turuncu.Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke işinizi bilseydim. Turuncu genelde yönetim kademelerini temsil eder. Bu rüya bir hedef için güçlü olasılığı temsil ediyor. Çalışan biri için beklentilerinin üzerinde bir kariyeri sembolize eder. Çalışmayan biri için yüksek kademelerden hedeflenen sonucun çok üzerinde gelişmeleri işaret ediyor olabilir. Her durumda bu olay bu aylarda yaşanacak olmalı, mevsim onu gösteriyor ama önümüzdeki sonbahar da olabilir elbette. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA