Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA GÜNEŞİ VE AYI GÖRMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşe
Merhaba gece Tekirdağa gidiyoruz yolda yürüyorum üstüme yağmur ciseliyor baya ıslanıyorum amcanın biri bana burdan git diyor bir sey olmaz ıslanıyım diye düşünüyorum hafif kuzeye dönüğüm tam dogu değildi önümde güneş var ama hava bulutlu diye parlamıyor yoksa bu ay mı diyorum arkada mı dönüyorum ay da tam arkamda gündüz goruyorum ayda dolunay ama gündüz parlamıyor sağımda mezarlık var solumdan siyah küçük bir köpek geçiyor korkuyorum sahibi tasmasından çekiyor hayır olsun kolay gelsin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir süreçin sonunda yönünüz güneşe dönecek. Bu rüya hem duygusal anlamda hem de maddi anlamda yenileneceğinizi ve hayatınızın güzelleşeceğini haber veriyor. Şu anda bunlar size çok uzak gelen şeyler olabilir; o nedenle güneş de ay da parlamıyor. Ama oradalar, sıkıntılı durumu atlattığınızda size ışıklarını gösterecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA